Plebiscyt na Witrynę Roku 2015

logo2015witryny20 czerwca ruszył Plebiscyt na Najpiękniejszą Witrynę w Szczecinie. Mieszkańcy Szczecina wraz z zespołem fachowców od projektowania piękna zadecydują o przyznaniu certyfikatów jakości twórcom najpiękniejszych witryn w mieście.

Które z witryn będą walczyć o zaszczytny tytuł finalistki zdecydować może każdy z Was- wystarczy  sfotografować dowolną witrynę i do 2 lipca 2015 wysłać ( uwaga: wraz z jej adresem i nazwą lokalu!) na mail witryna@sens.szczecin.pl. Następnie, między 8 a 15 lipca, w głosowaniu internetowym (na stronie sens.szczecin.pl) zdecydujecie, która z finalistek otrzyma Grand Prix konkursu. Za wolą zgłaszających może pojawić się  w finale również witryna w dodatkowej, wymyślonej przez Szczecinian kategorii.

Konkurs, łączący zasadę vox populi vox dei z wiedzą i doświadczeniem architektów, designerów, grafików, scenografów i nauczycieli projektowania wizualnego odbywa się w Szczecinie po raz drugi. Jego ubiegłoroczny sukces udowodnił, że warto docenić i nagrodzić szczecińskich przedsiębiorców i ich pracowników, którzy dbałością o zewnętrzną prezencję swoich lokali przyczyniają się do pięknienia przestrzeni publicznej Szczecina.

Organizatorami Plebiscytu jest Projekt Wandalovy Sabiny Wacławczyk oraz Stowarzyszenie Estetycznego i Nowoczesnego Szczecina SENS, wspierani przez Stowarzyszenie Wizualne Miasto, Grupę Nowy Akord i Projekt Sydonia.

Szczegółowe informacje o Plebiscycie znajdują się na facebook.com/witrynaroku.

Regulamin plebiscytu

logo2015witryny

Komentarze

Dodaj komentarz

 

 

*